Kolonia pod namiotami w Krzeczkowie:
turnusy: 01.07.-14.07.2018
cena: 1350 zł

Piękny wysoki las, Niesłysz - jedno z najczystszych jezior w Polsce i mnóstwo atrakcji... Na naszych kolonistów czekają zajęcia żeglarskie (podczas drugiego turnusu zajęcia żeglarskie są przewidziane tylko dla grupy obozu żeglarskiego), przejażdżka na koniu, jazda na quadach, zajęcia wspinaczkowe na sztucznej ściance, zjazdy linowe, zabawy w "małpim gaju", strzeżone kąpielisko, kajaki i rowery wodne, dzień sportu, wyprawa do bunkrów i podziemi MRU, zwiedzanie Łagowa Lubuskiego, leśne dyskoteki, gry terenowe, podchody, wieczory z gitarą i śpiewaniem - słowem - wielka przygoda. Kadra wychowawców to młodzi, odpowiedzialni ludzie, pełni pomysłów i zapału do prowadzonych zajęć. Zakwaterowanie jest w dużych wygodnych namiotach (6 osób w 10 - osobowym namiocie), na łóżkach z materacami. Na miejscu jest murowana stołówka, prysznice, gabinet lekarski i strzeżone kąpielisko.

Obóz survivalowy:
turnus: 01.07.-14.07.2018
cena: 1450 zł

Nasze obozy survivalowe mają charakter traperskiej przygody. Mieszkamy w lesie w dużych namiotach i staramy się ten las poznać, być blisko przyrody. Jednocześnie będziemy korzystać z najciekawszych zajęć programowych podstawowej kolonii - takich jak wspinaczka, żeglarstwo, dzień sportu, konie, czy quady. Chcemy by nasi survivalowcy nabrali samodzielności, by potrafili bezpiecznie rozpalić ogień niezależnie od pogody, żeby umieli przyrządzić sobie coś do zjedzenia w leśnych warunkach. Spędzimy noc w zbudowanych wspólnie szałasach, nauczymy się skradać i stać na warcie. Nasze zajęcia są jednak niemilitarne. Nie będziemy więc udawać żołnierzy i czołgać się w błocie z atrapami karabinów. W zamian - proponujemy gry terenowe i bliski kontakt z przyrodą. Dodatkową atrakcją będzie spływ kajakowy połączony z 2-dniową wyprawą. Dodatkowy koszt dla uczestników zwykłej kolonii to 150zł, ale uczestnicy obozu survivalowego mają to już wliczone w cenę turnusu.


Spływ kajakowy "Wyprawa"
(opcja dodatkowa dla zwykłej kolonii) 150zł:

"Wyprawa" będzie organizowana na pierwszym turnusie jako opcja dodatkowa (dla"Survivalu" bez dodatkowych opłat, jako element programu). Na uczestników czeka wielka przygoda. Przed nami dwudniowa wyprawa z noclegiem "w leśnych ostępach" (no troszkę przesadziłem :), ale na uroczej leśnej polance) i spływ kajakowy na trasie Lubrza - Paradyż. Trasa spływu wiedzie przez malownicze tereny wśród łąk i lasów. Przed nami piekne widoki i bliski kontakt z przyrodą. Dzięki rzece obejrzymy niedostępne zakątki, zobaczymy ślady pracy bobrów a może nawet spotkamy dzikie zwierzęta.


Nasze obozowe przygody w fotograficznym skrócie.

Kliknij zdjęcie - po więcej wspomnień. Zapraszamy!

(więcej zdjęć w dziale galerie)

nasz obóz...dzień pirackileśna dyskoteka
gry terenowepyszne były kiełbaski...kajakowe szaleństwa
trochę wody dla ochłodykonisiejazda quadami
człowiek, wiatr i woda...żeglarskie przygodysurvival - wyprawa na wyspę
olimpiada obozowawieczorne śpiewanie"małpi" gaj i wspinaczka
walka na palustrzelanie z łuku


Zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- zakwaterowanie w 10-os. namiotach- po 6 osób w namiocie,
- pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie),
- opiekę wykwalifikowanych wychowawców (jesteśmy instruktorami harcerskimi,
a każdy z nas dzięki niezwykłej osobowości i własnym pasjom, potrafi łatwo zjednać sobie przychylność podopiecznych),
- ciekawy program zajęć,
- ubezpieczenie,
- opiekę medyczną na miejscu,
- organizację spotkania poobozowego,
- komplet zdjęć z wyjazdu na płycie CD,
- moc niezapomnianych wrażeń,
- no i pogodę..., na pewno będzie! :-)

Copyrights (C) GEODA 2005 B.Krygicz