ZIMOWISKO GLICZARÓW 2022

Witajcie !

termin: 6 – 12 lutego 2022 (drugi tydzień ferii zimowych)
cena: 1400 zł

Zapraszamy na radosne zimowisko w Gliczarowie koło Zakopanego! Czeka nas 7 dni wspaniałej zabawy. Ośrodek położony jest na stoku narciarskim więc jest bardzo wygodnie – nie trzeba nigdzie jeździć wystarczy ubrać narty i już można szaleć na śniegu 🙂 A za oknami…. przepiękna panorama Tatr – widoki nawet lepsze niż z Gubałówki 🙂

Czeka nas też wspaniała domowa atmosfera, pyszne posiłki, ładne pokoje z łazienkami i telewizorami, do naszej dyspozycji jest też stylowa świetlica z kominkiem, sala z piłkarzykami i stołem do gry w tenisa stołowego. Na miejscu jest też wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Nasze zimowisko ma charakter narciarski – więc oprócz zabawy, na stoku będziemy też podnosić nasze umiejętności narciarskie. Pod czujnym okiem instruktorów nawet osoby zaczynające od zera już po jednym dniu zaczynają sobie radzić na nartach.

Osoby jeżdżące na snowboardzie też zapraszamy – wprawdzie nie będziemy mieli na stałe instruktorów snowboardowych, ale możecie jeździć pod opieką wychowawców a na miejscu można w razie potrzeby wynająć instruktora na indywidualne lekcje.

W piątek – na podsumowanie naszych narciarskich przygód planujemy wyjazd autokarem na duże stoki w Białce Tatrzańskiej. Odwiedzimy też Zakopane i słynne Krupówki. Wieczorami nasza kadra przygotowuje różne zajęcia, gry i zabawy.

Zapewniamy:

  • przejazd autokarem
  • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
  • wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
  • opiekę wychowawców i ciekawy program
  • opiekę instruktorów narciarskich
  • ubezpieczenie NNW

Zapraszamy!!!!

Prosimy o zgłoszenia e-mailowe lub telefoniczne.

film zimowisko